«

Jubileusz 110-lecia SPOŁEM Grajewo

Jubileusz 110-lecia SPOŁEM Grajewo

     Początki ruchu spółdzielczego w Grajewie datowane są na 30 listopada 1913 roku, kiedy to dwóch księży powołało do życia Spółdzielnię Spożywców „Przyszłość”. Dzięki ich zaangażowaniu i zbudowaniu solidnych fundamentów spółdzielczości w obecnym roku obchodzimy 110-lecie działalności SPOŁEM Grajewo.
     Jest to niezwykle ważny moment w historii naszej firmy. Dlatego w ciągu całego roku możecie spodziewać się wielu interesujących przedsięwzięć, które systematycznie będziemy podejmować. Działaniami związanymi z jubileuszem obejmiemy zarówno sklepy stacjonarne, miasto Grajewo, jak i stronę internetową www.pssgrajewo.pl oraz profil na Facebooku: www.facebook.com/gamagrajewo.
     Obchody 110-lecia uświetnią między innymi konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Zorganizujemy także we współpracy z GCK piknik w parku Solidarności, który odbędzie się na przełomie czerwca i lipca, a jesienią w naszych sklepach będziecie mogli spróbować swoich sił w jubileuszowej loterii. Uchylamy rąbka tajemnicy, gdyż to tylko część działań, które zaplanowaliśmy na 2023 rok.
     Dziękujemy, że jesteście z nami w tym wyjątkowym, 110-tym roku działalności SPOŁEM Grajewo i zapraszamy do wspólnego udziału w jego obchodach.