O nas

1 lutego 2013 roku przedsiębiorstwo „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Grajewie zostało wniesione aportem do SPOŁEM PSS w Grajewie Sp. z o.o.. Spółka kontynuuje dotychczasową działalność handlową Spółdzielni, prowadząc sprzedaż detaliczną artykułów spożywczych i przemysłowych codziennego użytku w 8 placówkach handlowych w Grajewie i 1 w Szczuczynie.

W ofercie SPOŁEM znajduje się bogaty wybór wędlin, nabiału, pieczywa, alkoholi oraz wiele artykułów spożywczych i chemii gospodarczej niezbędnych w codziennym życiu. Duży nacisk położony jest na świeżość sprzedawanych produktów, ich wysoką jakość oraz zaspokojenie potrzeb i przyzwyczajeń zakupowych klientów. Dlatego też oferta grajewskiej SPOŁEM zawiera wiele markowych produktów polskich producentów.

Wszystkie placówki handlowe SPOŁEM w Grajewie wyposażone są w nowoczesny sprzęt komputerowy i urządzenia pozwalające na sprawne, zintegrowane zarządzanie oraz szybki przepływ informacji o towarach, przyjmowanie płatności kartą płatniczą oraz prowadzenie sprzedaży doładowań telefonicznych.

Wysoki standard techniczny pozwolił na wdrożenie wraz z firmą TOTU z Poznania systemu dwugodzinnych dostaw dla zamówień przez Internet. Zaproponowane rozwiązanie pozwala usprawnić dokonywanie przez klientów zakupów i tym samym daje im możliwość wygospodarowania cennego czasu na wypoczynek.

Rosnąca stale liczba klientów dokonujących zakupów w placówkach Spółki świadczy o dużym zaufaniu, jakim cieszy się sieć sklepów grajewskiej SPOŁEM.

Od lat SPOŁEM w Grajewie stara się współpracować z lokalnymi producentami, dostawcami towarów, usług czy wykonawcami robót budowlano-montażowych. M.in. remont „Delikatesów” w Grajewie przy u. Piłsudskiego 13 , budowę sklepu w Grajewie na Os. Południe 18 czy budowę supermarketu „Wiktor” w Grajewie przy u. Targowej realizowały lokalne firmy, przyczyniając się w ten sposób na zachowanie wpływów podatkowych w naszym powiecie, bądź regionie.

SPOŁEM w Grajewie od 2008 roku działa w ramach Partnerskiego Serwisu Detalicznego, z którym współpracuje ponad 60 spółdzielni „Społem” z całego kraju. Dzięki tej współpracy może ona zaproponować swoim klientom markowe towary w atrakcyjnych cenach.

Miło jest nam poinformować, że SPOŁEM PSS w Grajewie znalazła się w „Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw 2006, 2007 i 2008” w kategorii najwyższy przychód netto ze sprzedaży rankingu Kuriera Podlaskiego oraz uzyskała tytuły „Gazeli Biznesu” 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i 2018 w rankingu Pulsu Biznesu małych i średnich najdynamiczniej rozwijających się firm, tytuł „Geparda Biznesu” 2007, 2016, tytuły „Super Firmy” 2010 ,2011 i 2012, tytuł „Diamentu miesięcznika Forbes 2012” oraz 07.12.2012r nagrodę Burmistrza Miasta Grajewo w kategorii „Mecenas Wolontariatu”.